Nazwa forum

Opis forum


#1 2010-01-27 17:30:29

mrowka

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 4
Punktów :   

ZielniK LG

pyk

Offline

 

#2 2010-01-27 18:03:19

ZielniK

Gość

Re: ZielniK LG

Skoro mysmy sie poswiecili to teraz kolej na U3 (a przy okazji inne ^^)
Moze i My napiszemy zajebistego posta w didach na u3 i innych, identyczny projekt.
Poprosimy ich o zakladanie kont.

Ja chetnie wezme 2 konta na uni61 bo mam komu dac i kogo uczyc grac. Pozatym szczeze i otwarcie napisze ze mialem kilka moonówek (jak kazdy) ale ich juz niemam i potrzebowal bym nastepne.
Zaraz ktos powie ze po chuj to.. ze te konta sztucznie zapchają uni a potem zostaną na 35 dni farmami nim dostaną dela.. okej ale Ja i tak uwazam ze lepiej COS robic niz wogóle.. nawet jesli po miesiacu mają byc farmami..
Sporo z Was w co i tak nie wierze deklaruje zostanie na u3. Buchachaaaa. TU? Jak my sie zaczniemy wykruszac a bedziemy napewno to dla kogo bedziesz grac? Dla BEŁKAŁTÓW czy dla top1..?
Moze sie myle i sporo osob zostanie.. wiec reasumując są spore szanse a moze i wieksze ze i nasze Uni sie powiekszy. Szybciej i prosciej do top1 albo OUTCASTÓW na uni61 niz na uni3.
Dalej..
Osobiscie jestem w stanie to dzwignąc dla uni61. Do pomocy nawet chcialbym Gurasa.
Chętni dla swoich uni tez niech pomyslą..
Chce znac Wasze za i przeciw, pomysly, przypuszczenia itp, by móc wszystko poskladac w jedną kupe.
Napewno cos pominalem o czym chcialbym napisac ale na szybko chce Wam to oddac do czytania.
__________
Oddzielny temat to moje, Twoje, nasze konta.
Na wstepie przypominam ze to JA jestem wlascicielem tego beznadziejnego mojego konta ktore mam tak naprawde gleboko w dupie... i moge z nim zrobic co chce
Wiec:
Chcialbym moje konto wyzyłowac i oddac komus, normalnie tak jak projekt przewiduje ale.. chcialbym tez by ten ktos kto dostanie je i mój poświecony czas zrobił cos dla mojego Uni.
W skrócie:
Wymiana.
Gram na uni3 bo chce je zamienic na konto na uniwersum 61 a przy okazji pomóc wszystkim.
Proste.
__________
Zaczynamy dyskusje. Jesli bede miec swoje wazne uwagi i komentarze to umieszcze je w 1 lub 2 poscie.

 

#3 2010-01-27 18:24:20

mrowka

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 4
Punktów :   

Re: ZielniK LG

w skrocie :
za uni3 konto zeby zrobili konto na uni61 (lub innym)
a na u61 (lub innym naszym) by tez powstawaly takie konta, to ma Zielnik na mysli chyba, ze podzwignie pomoc dla osob, ktore tam zaloza i pojda za projektem "rozmnażajmy się wszem i wobec"

Offline

 

#4 2010-01-28 00:09:27

Lisu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-01-27
Posty: 2
Punktów :   

Re: ZielniK LG

ja chetnie pomoge osobom, ktore zaloza konta na u64,
zostalo nas tam zaledwie 2,3k graczy, a uni istnieje ok rok, takze przydalaby sie pomoc

wiec jesli znajda sie osoby z u3 chetne na zalozenie konta na u64, moga liczyc na moja pomoc

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.haxteam.pun.pl www.game-bakugan.pun.pl www.shamankingra.pun.pl www.elsive.pun.pl www.playergame.pun.pl